Kuchař / kuchařka - 220 Kč/hod. Praha

Volná místa Praha Volná místa gastronomie Praha

Plat: 220 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Profesionalita a pečlivost: S důrazem na dodržování hygienických norem a udržování čistoty v kuchyni.
• Zkušenost na obdobné pozici: Ideálně s praxí v kuchyni, ale otevřeni i nadšeným začátečníkům s vášní pro gastronomii.
• Týmový duch a zodpovědný přístup: Schopnost vést tým a efektivně komunikovat v českém jazyce.
• Čistý trestní rejstřík: Jako záruka spolehlivosti a integrity.
• Znalost anglického jazyka je podmínkou.

Nabízíme

• Atraktivní prostředí: Buďte součástí týmu, kde se cení kreativita a kde máte možnost neustále se zdokonalovat.
• Konkurenční ohodnocení: Motivující mzdové podmínky 220 Kč/hod v práci na plný úvazek s možností přesčasů.
• Flexibilní pracovní doba: Směnný provoz s cyklem krátký - dlouhý týden, zaručující dostatek času pro vaše osobní záležitosti.
• Profesionální růst: Příležitost využívat a rozvíjet své dovednosti a zkušenosti při přípravě různorodých jídel.

Náplň práce

• Příprava a prezentace jídel: Vytváření lahodných pokrmů dle našich standardů.
• Management kuchyně: Koordinace a supervize práce pomocného personálu.
• Objednávky a logistika: Efektivní zpracování kuchyňských objednávek a zajištění plynulosti provozu.

ABZAKOVO spol. s r.o.

Myslíkova 31
Praha 1

Kontaktní osoba:
Abzakovo - Sklady   775522219