Získejte skvělou práci jako barman/ka - 210 Kč. Praha

Volná místa cestovní ruch a hotelnictví Praha

Plat: 210 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Praxe na podobné pracovní pozici je výhodou.
Aktivní přístup k práci,
Dobré komunikační schopnosti - anglický jazyk (podmínkou),
Spolehlivost, pracovitost, zručnost,
Kladný a pozitivní přístup k práci.

Nabízíme

Dlouhodobou spolupráci,
Platové ohodnocení 210 Kč/hod,
Možnost zálohy,
Práci v příjemném kolektivu a prostředí,
Směnný provoz s cyklem krátký - dlouhý týden, zaručující dostatek času pro vaše osobní záležitosti.

Náplň práce

Zajištění rychlé a efektivní obsluhy našich hostů, aby nebyli dlouho na suchu a mohli si užívat příjemný pobyt.
Doporučení a servírování kvalitních nápojů našim hostům.
Komunikace s hosty, poskytování informací a podpora pozitivní atmosféry na baru.
Správa zásob a udržování pořádku na baru.
Zadávání objednávek do systému a dodržování standardů a postupů v oblasti gastronomie..

ABZAKOVO spol. s r.o.

Myslíkova 31
Praha 1

Kontaktní osoba:
Abzakovo - Sklady   775522219