Skladník (m/ž) - pouze ranní směny Nížkovice

Volná místa Nížkovice Volná místa výroba Nížkovice

Plat: 28000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nížkovice, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Řízení vysokozdvižného vozíku (možnost obnovení kurzu)
* Zkušenosti s prací ve skladu min. 1 rok

Nabízíme

* Pracovní poměr na HPP
* Jednosměnný provoz, Po-Čt 6:30-15:30, Pá 6.00-12.00
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na dopravu
* Pracovní oblečení, obuv
* Při odpracování min. 1.500 hodin za rok, jeden týden dovolené navíc

Nástup možný ihned!

Náplň práce

Do Nížkovic hledáme skladníka, který by se připojil k našemu týmu a pracoval od pondělí do pátku v ranních směnách. Nabízíme nejen skvělý kolektiv a rodinnou atmosféru, ale i příspěvek na dopravu a stravu. Ideální kandidát by měl mít zkušenosti v oblasti skladování a měl by být schopen vést skladovou evidenci s precizností a zodpovědností.
* Výdej a příjem materiálu na sklad
* Naskladnění a vyskladnění výrobků
* Manipulace s materiálem
* Balení a příprava zboží k evidenci (vychystávání)
* Vedení skladové evidence a veškeré spojené administrativy
* Sledovat minima a maxima u skladových zásob s průběžným objednáváním

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Julie Juřicová