Garanční technik Ostrava-město

Volná místa automobilový průmysl Ostrava-město

Lokalita pracoviště: Ostrava-město, Moravskoslezský
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• technické znalosti v automobilovém oboru
• SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
• praxe v oboru
• ŘP sk. B
• proaktivní přístup, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
• znalost práce na PC
• profesionální příjemné vystupování a jednání se zákazníkem

Nabízíme

• práce na HPP
• motivující finanční ohodnocení, které můžete ovlivnit Vašimi pracovními výsledky
• profesní vzdělávání a školení v oboru
• stravenkový paušál
• sleva na firemní výrobky
• pronájem vozu za zvýhodněných podmínek

Místo práce: Ostrava-město

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zdenek.minster@unicar.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 734 567 778 - Zdeněk Minster.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 2. 6. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

UNICAR, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem nových i ojetých automobilů, servisem a prodejem náhradních dílů včetně autodoplňků pro vozidla značky ŠKODA.

Více informací o společnosti naleznete na https://unicar.skoda-auto.cz/.

Náplň práce:
• řešení garancí automobilů a záručních oprav - komunikace s klienty a spolupráce s importérem
• technické poradenství

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719