Sociální pracovník/ce Svitavy

Volná místa Svitavy Volná místa Svitavy

Inzerát z úřadu práce (29323480726)
Plat: od 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Tkalcovská, Svitavy, Pardubický
Aktualizováno před 16 dny

Společnost Domov na rozcestí Svitavy hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovník/ce.

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: charakter vykonávané práce: sociální práce s mentálně postiženými klienty
POŽADAVKY: odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 § 110, zdravotní způsobilost, dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup, schopnost pracovat v týmu i samostatně, spolehlivost, výpis z rejstříku trestů, zodpovědnost, ochotu k průběžnému vzdělávání, flexibilitu, kreativitu a empatii, praxe v oboru výhodou
KONTAKT: e-mailem (označit výběrové řízení)