Picker do skladu (náhradní díly do aut) - mzda 32 000 Kč Praha

Volná místa Praha Volná místa logistika a doprava Praha

Plat: 25500 - 34500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Přijmeme pickery do skladu s náhradními díly do aut v Praze Stodůlkách. Práce je vhodná spíše pro muže kvůli fyzické náročnosti.

Náplň práce:
- pickování
- kontrola
- balení
- páskování

Pracovní doba pondělí až pátek ranní, odpolední a noční směny.

Požadujeme:
- věk minimálně 18 let
- fyzická zdatnost
- čistý trestní rejstřík
- čeština nebo slovenština slovem i písmem
- zkušenosti s pickováním výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme:
- práce na HPP
- nástupní mzda 25 500 Kč + 6 500 Kč pohyblivá složka – po zaškolení až 34 500 Kč
- možnost týdenních záloh
- příspěvek na stravování
- zaučení na pracovišti
- nástup možný ihned
- možnost zajištění ubytování

Fajn práce s.r.o.

Na Pankráci 1683/127
Praha 4 - Nusle

Kontaktní osoba:
Personální oddělení   +420725506537