Pracujte ve výrobě se mzdou 35 000 Kč, Brno

Volná místa Brno Volná místa výroba Brno

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme šikovné pracovníky, kteří se chtějí zapojit do dynamického prostředí výroby v Brně a zároveň si zajistit atraktivní mzdu až 35 000 Kč. Pozice je vhodná pro muže i ženy. Zkušenosti z oblasti výroby vítány, ale zaučíme i absolventy.

co vám nabídneme
* mzda po zaučení 35 000 Kč/měsíc,
* měsíční odměny v průměru 3 000 Kč,
* příplatky za odpolední směny - 12,90 Kč/hodina,
* příplatky za noční směny - 30,20 Kč/hodina,
* 5 týdnů dovolené,
* dotované závodní stravování,
* pravidelné navyšování mezd

co od vás očekáváme
* zkušenosti z oblasti výroby vítány,
* ochotu pracovat ve třísměnném provozu,
* manuální zručnost a pečlivost

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Monika Polínková