Regionální IT manažer Turnov

Volná místa Turnov Volná místa informační technologie Turnov

Lokalita pracoviště: Turnov, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* VŠ nebo SŠ ideálně průmyslového či IT zaměření.
* Praxe na obdobné pozici min. 2 roky.
* Znalost projektového a IT řízení.
* Anglický jazyk na velmi dobré a komunikativní úrovni (B2).
* Znalost práce na PC (MS Office, MS Project), SAP.
* ŘP skupiny B - aktivní řidič.
* Flexibilita a ochota vysokého nasazení.
* Komunikativnost, leadership dovednosti.

Nabízíme

* Zázemí nadnárodní společnosti
* Měsíční prémie
* Roční bonus
* Motivační programy
* Systém zaměstnaneckých benefitů BENEFIT Plus a Multisport
* Příspěvek na stravování
* 5 týdnů dovolené
* Vánoční poukaz
* Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Náplň práce

Pro našeho významného zákazníka, který je čelním představitelem ve výrobě interiérových dílů se specializací na montáž pro automobilový průmysl, hledáme zkušeného a Regionálního IT manažera.
* Dohlíží a řídí IT týmy v rámci vybraného regionu a pomáhá příslušnému manažerovi a dalším podnikovým IT týmům při plnění jejich povinností.
* Zajišťuje hladký provoz IT ve vybraném závodě a v případě potřeby přesouvá zdroje mezi závody.
* Dodržuje pokyny a postupy podnikového IT.
* Zajišťuje, aby IT tým poskytoval prvotřídní podporu podnikovým aplikacím podle interních požadavků.
* Zodpovídá, aby IT tým řídil veškerou IT práci prostřednictvím podnikového IT systému, analyzuje opakující se incidenty a snaží se najít rychlá  řešení, která jsou kompatibilní s podnikovými IT politikami.
* Definuje výkonnostní cíle v souladu s těmi, které stanovilo podnikové IT a hodnotí jejich výkonnost.
* Podporuje místní týmy a komunikuje s vedením závodu.
* Koordinuje  školení IT týmů a zajišťuje, aby závody zahrnovaly základní IT dovednosti do své matice dovedností pro základní IT operace.
* Podporuje závod při řízení rozpočtu na IT podle firemních definovaných a osvědčených postupů.
* Koordinuje činnost s podnikovým IT, a to v rámci projektových týmů při nasazování IT technologií.
* Podporuje vedení při předávání relevantních informací, které se týkají IT místních týmů a podává zprávy vedení o situaci, potřebách a požadavcích v oblasti IT.
* Zajišťuje, aby žádná místní IT řešení nebyla vyvíjena bez výslovného schválení a byla ověřena podnikovým IT oddělením.

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227