Obchodní zástupce - Praha

Volná místa Praha Volná místa obchod a prodej Praha

Plat: 40000 - 70000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost, která nakupuje a dodává energie hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Obchodní zástupce.

Náplň práce:
* Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a potenciálních zákazníků
* Udržování stávajících obchodních vztahů se stabilními zákazníky
* Vedení obchodních schůzek, vyjednávání podmínek
* Sledování trendů na trhu a aktivit konkurence
* Vytváření obchodní strategie a spolupráce s ostatními kolegy
* Zodpovědnost za dokončení a ziskovost zakázky
* Práce s CRM a jinými firemními systémy
* Pravidelný reporting
* Vedení a účast na školeních

Požadujeme:
* Minimálně středoškolské vzdělaní zakončené maturitou
* Minimálně 5 let zkušeností na obdobné pozici
* Prodej v energo sektoru velkou výhodou
* Zkušenosti s vedením obchodních schůzek
* Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
* Samostatnost a obchodní drive
* Schopnost navazovat obchodní vztahy a otevírat nové obchodní příležitosti
* Pokročilá znalost balíčku MS Office
* Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
* Zajímavou práci v atraktivním obchodním prostředí s velkým potenciálem
* Příjemný rodinný kolektiv
* Možnost profesního růstu
* Velmi dobré finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
* Flexibilní pracovní dobu
* Služební automobil i pro soukromé účely (po zaškolení)
* Mobilní telefon, notebook
* Sick days
* Poukázky na kulturu a knihy
* Kvalitní zaškolení
* Firemní akce
* Region: celá ČR
* Místo výkonu práce: Praha 7 – Holešovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant