Obchodník po telefonu Praha

Volná místa Praha Volná místa obchod a prodej Praha

Plat: 30000 - 50000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost, která nakupuje a dodává energie hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Obchodník po telefonu.

Do týmu zapadneš, pokud:
* Rád komunikuješ, umíš vysvětlovat a jsi asertivní.
* Máš obchodní drive a minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici s prokazatelnými výsledky.
* Chceš být úspěšný a jsi zodpovědný za výsledky své práce.
* Jsi soutěživý a zároveň týmový hráč a jen tak se nenecháš zastavit.
* Jsi pozitivní optimista, nebojíš se odmítnutí a umíš občas hodit věci za hlavu.

Co pro Tvou představu budeš dělat:
* Budeš po telefonu vysvětlovat všechny přínosy našich produktů a prodávat je. Neboj, dostaneš detailní databázi nových firemních zákazníků.
* Pečovat o současné klienty, kteří to ocení a vždy Tě rádi uslyší.
* Řešit retence zákazníků – budeš se snažit udržet odcházející zákazníky a odstraňovat příčiny jejich nespokojenosti.
* Zapisovat informace o hovoru a své objednávce do počítače.

Jak to ve firmě chodí:
* Vše Ti detailně vysvětlíme na úvodním i dalších školeních. Chceme, abys o našem produktu věděl, co nejvíce a spolu s praxí pak získal jistotu a sebedůvěru.
* Jsme společenští a máme rádi neformální a pozitivní atmosféru.
* Vzájemně se podporujeme a o své zkušenosti z této práce se rádi podělíme.

Co za to získáš?
* Práci ve stabilní společnosti, a to s pracovní dobou od pondělí do pátku. Takže víkendy a svátky si užíváš volno.
* Motivující ohodnocení (fixní mzda + odměny za plnění cílů, které si můžeš odnést za měsíc).
* Přátelský kolektiv, ve kterém můžeš navíc naplnit svůj potenciál a pokud budeš chtít, tak i kariérně růst.
* Flexibilní začátek pracovní doby.
* Časem se můžeme dohodnout i na práci z domova.
* Dovolenou máme 4 týdny + sickdays.
* Dostaneš od nás proplacení jízdného a taky poukázky na kulturu a knihy.
* Navíc společně podnikneme nějaký teambuilding nebo něco jiného, ať se známe nejen z práce.
* Místo výkonu práce je Praha 7 - Holešovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant