Obchodní zástupce/zástupkyně v chemické společnosti Praha

Volná místa Praha Volná místa obchod a prodej Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, ryze českou chemickou společnost se zaměřením na laboratorní spotřební materiál, primárně pak pro produkty vlastní výroby pro analytickou chemii, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní zástupce/zástupkyně v chemické společnosti.

Náplň práce:
* Prodej analytických referenčních materiálů a speciálních chemikálií
* Prodej laboratorního materiálu (automatické pipety, dávkovače, PFA laboratorní nádobí atd.)
* Tvorba podkladů pro obchodní případy
* Komunikace dovnitř firmy s výrobním úsekem
* Aktivní prodej
* Práce se CRM systémem, práce s IS POHODA
* Aktivní práce s e-shopem (doplňování produktů, aktuální informace atd.)
* Péče o stávající zákazníky
* Vyhledávání nových zákazníků
* Přímý kontakt se zákazníky včetně jejich návštěv
* Účast na výstavách a konferencích (i v zahraničí) - prezentace společnosti a jejího portfolia
* Aktivní marketing (LinkedIn, webové stránky, odborné portály např. LabRulez atd.)
* Komunikace s dodavateli

Požadujeme:
* Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské 1. stupně se zaměřením na chemii anebo středoškolské s odpovídající praxí v laboratoři nebo v oblasti prodeje
* Komunikativnost a příjemné vystupování
* Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
* Trestní bezúhonnost
* Znalost balíčku MS Office, Word, Excel
* Řidičský průkaz B
* Ochotu cestovat
* Aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni (středně pokročilá), další jazyk výhodou
* Zkušenosti s instrumentálními analytickými technikami (spektroskopické metody) výhodou

Nabízíme:
* Nekorporátní firemní kulturu a slušné jednání
* Práci na HPP – plný úvazek
* Mzdové ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč dle zkušeností
* Roční odměnu v závislosti na výkonnosti společnosti a pracovníka
* Vzdělávací kurzy, školení
* Mobilní telefon, notebook
* Příspěvek na stravování
* Možnost příspěvku na penzijní připojištění po 3 letech trvání pracovního poměru
* Příspěvek na dovolenou
* Dovolená 4 týdny + poskytnutí volných dnů po vánočních svátcích
* 5 “sick days”
* Možnost občasné práce z domova
* Pružné rozvržení pracovní doby
* Kávu na pracovišti a plně vybavenou kuchyňku
* Nástup dle domluvy
* Pracoviště v příjemném prostředí u Klíčovských sadů: Praha 9 – Vysočany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant