Účetní Chomutov

Volná místa Chomutov Volná místa administrativa Chomutov

Lokalita pracoviště: Chomutov, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* praxe jako samotatná/ý účetní
* znalost příslušné legislativy
* znalost a praxe mzdového účetnictví (zpracování mezd, exekucí....)
* samostatný a zodpovědný přístup k práci
* uživatelská znalost MS Office
* základy angličtiny či němčiny VÝHODOU (občas přijde nějaká faktura či email v cizím jazyce)

Nabízíme

* práci v menší společnosti s rodinnou atmosférou
* příjemné pracovní prostředí
* mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností + bonusy a prémie
* školení, kurzy a vzdělávací programy pro Váš další rozvoj
* a další

Náplň práce

Do společnosti s rodinnou atmosférou hledáme novou posilu na pozici Účetní.
* vedení  veškeré účetní agendy (faktury, majetek,...)
* zpracování mezd (menší počet zaměstnanců)
* DPH
* interní audity
* zpracování účetních uzávěrek včetně inventarizací účtů
* komunikace s úřady (ZP, OSSZ, FÚ)
* spolupráce s ostatními odděleními

DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227