Operátor výroby / zaučíme (až 170 Kč/ hod. + příplatky) #2224 Šlapanice

Volná místa Šlapanice Volná místa dělnické profese Šlapanice

Plat: 27000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Šlapanice, Jihomoravský
Vloženo před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* vyučení příp. se základním vzděláním (zaučíme)
* praxe v oboru výhodou
* samostatnost, spolehlivost a pečlivost
* práci v nepřetržitém provozu - 12 h směny
* 2x ráno, 2x noc, 4 dny volné - poté stejný cyklus

Nabízíme

* závodní stravování nebo stravenky
* 25 dní dovolené
* perspektivní a stabilní zaměstnání
* odpovídající mzdové ohodnocení
* akce pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
* odměny k pracovnímu a životnímu výročí
* čisté pracovní prostředí, iontové nápoje v létě
* nástup možný ihned nebo dle dohody
* místo výkonu práce: Šlapanice
* pozice je vhodná i pro OZP

Náplň práce

* obsluha přidělených strojů a zařízení včetně jejich udržování v čistém stavu
* vkládání plastových dílů do pokovovacího zařízení
* kontrola správného zavěšení
* vyjímání plastových dílů z pokovovacího zařízení
* vzhledová kontrola pokovených dílů
* značení a balení dle balícího předpisu

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Martina Karolová