Přípravář/ka – rozpočtář/ka pro pozemní stavby Plzeň

Volná místa Plzeň Volná místa technika a elektrotechnika Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Vloženo před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vzdělání SŠ, VOŠ nebo VŠ stavebního zaměření
Přípravář elektrostaveb - vzdělání SOU nebo SŠ v oboru elektro
Praxe na obdobné pracovní pozici výhodou, nikoliv podmínkou
Znalost MS Office
Řídit osobní automobil
Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
Pozitivní přístup k řešení problémů

Nabízíme

Nadstandardní finanční ohodnocení
Jistotu práce – pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Odpovídající mzdu dle znalostí a zkušeností
6 týdnů dovolené
Úhradu školení a seminářů pro výkon profese
Kariérní růst
A krom toho nabízíme stabilní partu prima kolegů, práci na zajímavých projektech, a navíc – vedoucí je velký profík, od kterého se můžete učit.

Náplň práce

Nastudujete projektovou dokumentaci stavby
Budete vytvářet rozpočet převážně v programu Kros a EuroCalc ( vše potřebné Vás naučíme)
Tvořit harmonogram prací a detailní rozbor jednotlivých činností soupisu prací a ocenění těchto činností
Připravovat podklady do zakázek bude Vaší denní součástí
Komunikovat s našimi závody a středisky a potenciálními subdodavateli
Vaším výsledkem práce bude kompletní zpracování a příprava budoucí stavby

FreeCon s.r.o.

Dělnická 363/12
Proboštov

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853