Operátor výroby (m/ž) Olomouc, mzda až 28000 Kč

Volná místa Olomouc Volná místa výroba Olomouc

Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

popis pozice
Hledáte zaměstnání ve stabilní firmě s přátelskou atmosférou? Jste pečlivý/á a máte rádi pocit z dobře odvedené práce? Nevadí Vám pracovat na tři směny? Pokud jste na všechny tři otázky odpověděli ano, čtěte dál, hledáme právě Vás.

Nabízíme pozici operátora výroby do zavedené firmy v Olomouci. Vaše práce se bude točit okolo plastových výlisků pro automobilový průmysl, které firma vyrábí. Nejčastěji budete odebírat výrobky od stroje, kontrolovat je, doplňovat materiál a přenášet krabice.

Není nutností mít zkušenosti z výrobní firmy, důležité je mít šikovné ruce a chuť se učit novým věcem. Naše nabídka je vhodná pro muže i ženy.

co vám nabídneme
* nástupní mzdu až 28 000 Kč
* bonusový systém
* stravenku 150 Kč/den
* 5 týdnů dovolené
* možnost profesního a mzdového růstu
* práci v menší firmě v přátelském kolektivu
* zaškolení na nové pozici
* dobrou dopravní dostupnost

co od vás očekáváme
* možnost práce v třísměnném režimu
* manuální zručnost
* zvládnout být celou směnu na nohách (budete stát nebo popocházet)
* spolehlivost
* pečlivost

jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Miroslava Havlíčková