Operátor CNC strojů až 270,-/hod. + 5000,- náborový příspěvek Žďár nad Sázavou

Volná místa Žďár nad Sázavou Volná místa dělnické profese Žďár nad Sázavou

Lokalita pracoviště: Žďár nad Sázavou, Vysočina
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme kolegy do strojírenské výroby pro obsluhu CNC strojů nebo klasických soustruhů či brusek v okrese Žďáru nad Sázavou (30 km od Brna) s možností ubytování.
ABSOLVENTY RÁDI ZAUČÍME !!!
Náplň práce:
• Obsluha CNC obráběcích strojů při frézování, soustružení a vrtání strojních součástí nebo obsluha brusek. Rádi Vás ve výrobě zaučíme .
• Práce s výkresovou dokumentací
• Základní údržba strojů.
Co od Vás očekáváme:
• sou strojního zaměření
• praxe ve strojním oborů
• Nebo zkušenost při obsluze klasických soustruhů
• Ochota pracovat ve 3 směnném provozu (volné víkendy).

Co Vám můžeme nabídnout
• Dlouhodobou spolupráce na HPP
• Možnost kariérního růstu
• Možnost ubytování v blízkosti pracoviště
• Možnost záloh
• 5 týdnů dovolené

Hodinová mzda:
• až 270 Kč / hod. dle pracovního zařazení

+ 5000 Kč náborový příspěvek, hrazené ubytování

Pro více informací nám zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu plzen@markmont.eu nebo nás kontaktujte na tel.: +420 777 743 051 či bezplatné lince na čísle :+420 800 50 50 40

Vzhledem k zajištěném ubytování, tímto oslovujeme všechny uchazeče ze všech regionů ČR a SR. Těšíme se na spolupráci!

Markmont s.r.o

Mariánske Náměstí 100/12
30100 Ostrava

Kontaktní osoba:
Nikola Paldusová