Specialista pojistného oddělení/Administrátor pojistných událostí Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Plat: 38000 - 46000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby operativního leasingu, autopůjčovny, správu vozového parku a prodej vozů po operativním leasingu, hledáme do pojistného oddělení Administrátora pojistných událostí.

Co bude Vaší zodpovědností:
Administrace pojistných událostí na vozidlech, což v kostce znamená:

* Registrace pojistných událostí v interním systému
* Hlášení a správa zaregistrovaných pojistných událostí
* Kontrola a konsolidace pokladů nezbytných k uplatnění nároku na náhradu škody
* Komunikace se servisními partnery ve vztahu k řešení pojistné události
* Komunikace s klienty
* Podpora uživatelů vozidel a komunikace se službou silniční asistence
* Kooperace s ostatními členy týmu a napříč společností

Co od Vás očekáváme:
* SŠ vzdělání s maturitou
* Praxi v oblasti služby zákazníkům – zkušenosti z call centra vítáme – vhodné pro absolventy
* Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (B1) – nebát se vyřídit telefonáty, maily
* Dobrou znalost práce s MS Office
* Schopnost kultivovaného ústního i písemného projevu v českém jazyce
* Zájem o automobilový průmysl
* ŘP skup. B výhodou
* Spolehlivost a schopnost samostatně řešit úkoly
* Týmovost, proklientský přístup

Co Vám nabízíme:
* Práci na HPP – plný úvazek
* Základní mzdu v rozmezí 38 000 - 40 000 Kč + 6 000 Kč měsíční bonus při splnění zadaných úkolů
* Roční bonusy vázané na výsledky společnosti a osobní výkon zaměstnance (až 12,5 % z hrubé roční mzdy – kráceno dle odpracovaných měsíců)
* Mobilní telefon včetně SIM karty (volné hovory, SMS, data 20 GB)
* Notebook
* 8hodinovou pracovní dobu
* Stravenkový paušál 99 Kč za odpracovaný den
* 1 týden dovolené
* Možnost čerpat 3 Sick days ročně
* Možnost pracovat vzdáleně 2 dny v týdnu (dle dohody s nadřízeným)
* 12 000 Kč ročně na benefity dle vlastní volby: Karta MultiSport/Benefitní karta Edenred/Penzjiní nebo životní pojištění
* Příspěvek na dopravu ve výši 3 650 Kč ročně po 1 roce ve společnosti
* Slevy na naše služby – leasing, odkup aut po leasingu, půjčovna aut, příslušenství
* Rozvoj a další vzdělávání (individuální přístup na základě individuálního rozvojového plánu)
* Přátelskou atmosféru na pracovišti o 80 lidech
* Možnost parkovacího místa v areálu firmy
* Místo výkonu práce: Praha 5 – Jinonice – 5 min. pěšky od stanice metra Nové Butovice
* Termín nástupu nejpozději 1. 8. 2024

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant