Technik - projektant Jesenice

Volná místa Jesenice Volná místa stavebnictví Jesenice

Plat: 35000 - 55000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jesenice, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost v oblasti bednění a lešení, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Technik - Projektant

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy technické školy.

Náplň práce:
* Zpracování technických návrhů konstrukcí lešení pro monolitické konstrukce pozemních a inženýrských staveb
* Tvorba cenových nabídek
* Práce v programu AutoCAD

Očekáváme:
* SŠ/VŠ škola (zaměření stavební nebo technické)
* Znalost programu AutoCAD
* Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (občasná komunikace se zahraničními kolegy z Německa, školení)
* Výborná znalost češtiny nebo slovenštiny
* Zodpovědnost, flexibilita, proaktivní přístup
* Samostatný přístup k práci

Nabízíme:
* Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích
* Možnost se podílet na zajímavých projektech
* Pomoc při zapracování od zkušených kolegů samozřejmostí, kurzy a školení
* Práci na HPP – plný úvazek, možnost práce i na zkrácený úvazek minimálně 30h/týden
* Plat 35 000 Kč – 55 000 Kč (dle zkušeností)
* 13. plat
* 5 týdnů dovolené, 3 sick days
* Placené volno mezi vánočními svátky a Novým rokem
* Po zapracování možnost práce na home-office – PC vybavení, příspěvek na náklady
* Příspěvek na stravné (stravenkový paušál)
* Příspěvek na sport, kulturu, cestování, volný čas
* Nástup možný dle dohody
* Firemní akce
* kanceláře: Jesenice u Prahy (bezproblémové parkování u kanceláři společnosti), případně zázemí v Ostravě, Zlíně nebo Brně

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant