Výroba přírodní bylinné kosmetiky na plný úvazek Stříbro, Víchov - Černošín

Volná místa potravinářství Stříbro, Víchov - Černošín

Plat: 150 - 170 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Stříbro, Víchov - Černošín, Plzeňský
Vloženo před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Šanci u nás má každý, kdo se nebojí práce, je zodpovědný, spolehlivý, pracovitý, chce se učit novým věcem a chce, aby ho práce bavila a naplňovala.

Požadavky:
• Pečlivost
• Pracovitost
• Zodpovědnost
• Zájem o přírodní kosmetiku předností

Nabízíme

• Plný úvazek v příjemném prostředí farmy
• Pouze ranní směna
• Mladý kolektiv (žádný korporát ani fabrika)
• Příjemná práce s bylinami a přírodními surovinami
• Možnost povýšení i zvýšení platu
• Možnost přispění na cestu
• Možnost testování produktů - kosmetiky i doplňky stravy - během vývoje
• Finanční motivační bonusy každý měsíc

Nabízíme dobré finanční ohodnocení, plus možnost kariérního růstu a povýšení.
Jsme mladý a malý kolektiv s rodinnou atmosférou se sídlem u Stříbra na Tachovsku.

Budeme rádi, když nám napíšete a pošlete životopis.
Začátek možný ihned.
Email: lucie@cannor.cz

Náplň práce

Hledáme slečnu/paní do výroby přírodní kosmetiky, kde se připravují bylinky, míchají emulze, oleje i bylinné balzámy. Pouze ranní směna.

Cannor Natural Health Care s.r.o.

Purkyňova 1020/27
Plzeň - Jižní Předměstí

Kontaktní osoba:
Lucie van Koten