Technolog Praha

Volná místa Praha Volná místa strojírenství Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání ve strojním oboru.
* Orientaci v technické dokumentaci a normách.
* Znalost technologie obrábění, svařování, lisování.
* Uživatelskou znalost PC – Word, Excel.
VÝHODA, KDYŽ UMÍTE:
* Znalost práce v 3D CAD systémech – Autodesk Inventor.
* Znalost práce v 3D CAM systému.
* Znalost systému Helios Nephrite.
* Pasivní znalost anglického jazyka (občasné čtení dokumentace v angličtině).

Nabízíme

* Přátelský kolektiv (rádi se setkáváme i mimo práci, např. na kolech nebo volejbalu).
* Prostor pro kreativitu – předkládání návrhů a opatření ke zlepšení.
* 13. plat podle výsledků společnosti.
* 5 dnů placeného volna navíc.
* Příspěvek na MultiSport kartu.
* Jazykové kurzy.
* Stravenkový paušál.
* Příspěvek na životní a penzijní připojištění.
* Cafeterie.

Náplň práce

Pro našeho prestižního klienta v dopravním průmyslu hledáme šikovného Technologa.

Zde je několik klíčových úkolů, které tato pozice zahrnuje:
* Vytváření výrobních postupů v systému Helios a pečlivé mapování technologického kusovníku.
* Sestavování podrobných operačních návodů pro výrobu, montáž, obrábění, svařování a lisování.
* Šikovné plánování využití výrobních a pracovních kapacit.
* Přímý dohled na pracovištích a úzká spolupráce s mistrem výroby a týmem dělníků.
* Kreativní práce na cenových kalkulacích výrobků.
* Realizace technických zkoušek a důkladné technologické prověrky.
* Odborné určování materiálů a polotovarů pro výrobu a spolupráce na optimálních výrobních dávkách.
* Designování speciálních přípravků pro výrobu, obrábění, svařování, montáž a lisování.

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Martina Tarabášová