Koordinátor logistiky/skladových zásob materiálu Plzeňský kraj

Volná místa logistika a doprava Plzeňský kraj

Lokalita pracoviště: Plzeňský kraj, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Minimálně SŠ vzdělání
* Praxe v oboru v obdobném provozu nebo ve výrobní společnosti
* Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
* Znalost práce na PC MS Office, SAP a QAD
* Analytické schopnosti, odolnost vůči stresu, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
* Schopnost určování priorit v souladu s cíli společnosti, přizpůsobit se rychlým změnám

Nabízíme

* Velmi zajímavé platové ohodnocení
* 25 dnů dovolené
* Příspěvek na dopravu do zaměstnání
* Penzijní připojištění
* Příspěvek na dovolenou
* Závodní stravování
* Firemní společenské akce
* Přátelský kolektiv a další výhody
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

Zapojte se do našeho týmu a staňte se koordinátorem plynulého pohybu materiálů! Hledáme člověka, který se domluví dobře AJ a který přinese své znalosti a energii do naší dynamické společnosti.
* Kontrola dílů ve skladu s ohledem na jejich obrátkovost a efektivnost skladových zásob (materiál, dodávky, technické změny, datum nasazení atd.)
* Odpovědnost za skladové inventury v závodu
* Zpracování analýz skladových rozdílů a vytváření nápravných opatření
* Denní komunikace se zákazníkem (Německo/Francie)
* Koordinace činnosti externího dodavatele logistických služeb (řízení doprav k zákazníkovi)
* Průběžná informovanost směnových mistrů o aktuální situaci
* Tvorba a aktualizace předpisů
* Odpovědnost za vedení adaptačního procesu nově nastoupených zaměstnanců v rámci SCM
* Dohled na potřebné vybavení pracovníků správným pracovním nářadím a pomůckami
* Tvorba a řízení ODS (tj. sledování aktuálnosti a ukládání v elektronické verzi, distribuce tištěných kopií, školení, likvidace starých verzí)
* Vedení týmu Cycle countu, Shippingu, Trenink zóny, určování priority a nastavení nových procesů
* Zodpovědnost za výsledky jednotlivých týmů
* Odpovědnost za soulad s předpisy IATF a BOS

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová