Inženýr kvality - zákaznická kvalita Plzeň-sever

Volná místa kvalita a kontrola jakosti Plzeň-sever

Lokalita pracoviště: Plzeň-sever, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co od vás očekáváme:
* SŠ/VŠ ideálně v oboru (elektro)techniky
* Praxi v oblasti zákaznické kvality (automotive výhodou)
* Znalost statistiky
* Schopnost samostatné práce i práce v týmu
* Výborné komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout:
* Atraktivní finanční ohodnocení
* Práci v dynamické a inovativní společnosti
* Možnost podílet se na rozvoji nových produktů
* Stabilní zaměstnání s možností profesního růstu

Náplň práce

Chcete komunikovat se zákazníky, hledat chyby, které jste si nemysleli, že je možné najít a řešit problémy, které jste si nemysleli, že je možné vyřešit? :)
Hledáme inženýra zákaznické kvality, který nám pomůže zajistit, aby naše produkty byly dokonalé.
Jste to Vy?

Vaše úkoly budou zahrnovat:
* Být součástí projektového týmu
* Analyzovat zákaznická hlášení o problémech
* Zjišťovat příčiny chyb
* Navrhovat a implementovat opatření k řešení
* Spolupracovat s výrobou, vývojem a prodejem

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Martina Benešová