Vedoucí majetkového oddělení - mzda 50 000,- Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa administrativa Pardubice

Plat: 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ technického zaměření
- znalost legislativy a interních předpisů společnosti
- vedoucí schopnosti
- výhodou řidičský průkaz skupiny B
- garance správného fungování oddělení
- spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

- nástupní plat: 50 000,- Kč/měs.
- 13.-14. plat - odměna v průběhu roku
- bonusy/prémie
- 25 dní dovolené
- zaměstnanecké benefity
- závodní jídelna
- vzdělávací kurzy

Náplň práce

- zajišťování správy majetkové a provozní evidence (VÚME, VÚPE) a předávání příslušným úřadům
- příprava podkladů k plánu obnovy a statistických hlášení
- vedení agendy provozního majetku
- sledování změn v zákonech, vyhláškách a předpisech relevantních pro společnost
- spolupráce s ostatními odděleními na řešení agendy a projektech společnosti
- účast na konzultacích k připravovaným projektům
- kontrola kvality prác, dodržování pracovní doby, školení zaměstnanců
- předávání podkladů pro objednávku OOPP

ABZAKOVO spol.s.r.o. Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Hradec Králové - pobočka    2065.natalia.starodubtseva