Business executive / manager - Key Account Manager Praha

Volná místa Praha Volná místa marketing a reklama Praha

Plat: 40000 - 200000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SOU s maturitou nebo SŠ vzdělání
• zkušenosti a zapálení do prodeje
• ochotu učit se nové věci
• orientaci a pozitivní vztah k médiím
• chuť prodávat a vyjednávat
• reprezentativní vystupování
• znalost MS Office

Nabízíme

• práci na ŽL (OSVČ)
• možnosti vysokých výdělků bez limitu
• flexibilitu, na 8hodinovou pracovní dobu si zde nehrajeme, jde nám o výsledky
• fix a provizní část založená na výsledcích
• široká paleta více než 40 médií
• práce pro nejrychleji rostoucí mediální dům v ČR

Mzdové ohodnocené 40 000 - 200 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@a11.cz

Náplň práce

A 11 s.r.o. - Mediální skupina A 11 patří mezi významné mediální společnosti na českém trhu. Z původního vydavatelství se zaměřením na regionální zpravodajství, jsme vyrostli na plnoformátový mediální dům, který vyniká v oblastech regionálního, prémiového, lifestylového a odborného tisku, provozuje celoplošnou televizi a vytváří nezapomenutelné eventy. Naše média oslovují široké spektrum čtenářů, od předškolního věku po vysoce odborné lékařské profese až po široké masy diváků televize A 11.

Více informací o společnosti naleznete na www.a11.cz.

Náplň práce:
• prodej reklamy v televizi, B2B a regionálních titulech A11 v rámci celé ČR, eventů, PR možností pro klienty a jiné
• tvorba nabídek a kalkulace pro potenciální i aktuální klienty
• vytváření komplexních řešení v rámci media-typů pro klienty
• starostlivost o klienta od A-Z
• evidence v rámci CRM systémů

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719