Psycholog Věznice Horní Slavkov

Volná místa Horní Slavkov Volná místa ochrana a ostraha Horní Slavkov

Plat: 33650 - 46520 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Horní Slavkov, Karlovarský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- VŠ vzdělání v magisterském programu – jednooborová psychologie,
- trestní bezúhonnost,
- zdravotní a osobnostní způsobilost,
- schopnost týmové práce, spolehlivost,
- aktivní znalost práce na PC.

Nabízíme

Platové podmínky: 33 650 – 46 520,- Kč/dle započitatelné praxe (včetně zvláštního příplatku, bez osobního ohodnocení).

Pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, s následnou možností doby neurčité.
25 dní dovolené + 5 dní dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna.
Příspěvky na stravování, rekreaci, kulturu, sport, penzijní pojištění.
Vlastní tělocvična, posilovna a sauna.
Závodní stravování.
Možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace.
Další benefity – zvýhodněné nabídky pojištění pro zaměstnance bezpečnostních sborů od pojišťoven, cenově zvýhodněné vstupy např. do bazénu aj.
Možnost ubytování na ubytovně Věznice Horní Slavkov přímo ve městě (dle ubytovací kapacity).

Náplň práce

Poskytování krizové intervence, komplexní psychologická diagnostika a komplexní zajišťování psychoterapeutických služeb včetně edukativního, psychologického a speciálního poradenství vězněným osobám.

Vězeňská služba České republiky Věznice Horní Slavkov

Kontaktní osoba:
Michaela Knafová