Disponent/Dispečer MKD - okres Děčín Ústí nad Labem

Volná místa Ústí nad Labem Volná místa logistika a doprava Ústí nad Labem

Plat: 35000 - 60000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, stabilní dopravně-spediční společnost s významným postavením na trhu, hledáme zkušeného Disponenta/Dispečera MKD.

Jaká pracovní náplň Váš čeká?

* budete organizovat mezinárodní silniční přepravy – ex/im
* budete řešit zakázky - převážně FTL, ale i dokládky a dohlížet nad jejich realizací
* nemine Vás vyřizování objednávek, vytěžování vozidel, plánování tras a spediční činnost
* čeká Vás i komunikace se zákazníkem
* budete vést příslušnou dokumentaci a evidenci

Jaké benefity u nás máme?

* dostanete motivující ohodnocení dle Vašich zkušeností
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravování, možnost stravování přímo v místě zaměstnání
* zajímavou a kreativní práci
* přátelský kolektiv a rodinná atmosféra

A jak by měl vypadat ideální kandidát?

* ideálně hledáme člověka se zkušenostmi jako disponent či dispečer MKD
* nesmí Vám chybět přehled v dopravě a dobré organizační schopnosti
* nesmíte se bát komunikovat v anglickém či německém jazyce
* dokončené SŠ
* uvítáme komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu, pečlivost

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Tomáš Vondruška