Lékař/ka se specializací rehabilitační a fyzikální medicína Bludov

Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lázeňská 572, Bludov, Olomoucký

Společnost Státní léčebné lázně Bludov, státní podnik hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři specialisté.

Popis pracovní pozice

Na zkrácený nebo plný úvazek dle dohody. Pracovní doba dohodou, pravděpodobně jednosměnná od 7:00 do 15:00 hod. Vzdělání v oboru. Mzdové podmínky budou upřesněny při osobním jednání. Vhodné i pro důchodce. Kontakt: telefonicky na uvedeném tel. čísle nebo zasílejte životopis na uvedený e-mail.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Státní léčebné lázně Bludov, státní podnikKontaktní osoba:
Ing. Milan Hatala, +420 583 301 214, hatala@lazne-bludov.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Státní léčebné lázně Bludov, státní podnik (IČO 14450241), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.