řezník - porážení a bourání dobytka Bučovice

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nová 715, Bučovice, Jihomoravský

Společnost Jatky Bučovice, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Porážeči zvířat, bourači masa.

Popis pracovní pozice

Požadavky: vyučení v oboru, zručnost, práce s nožem, fyzická a psychická zdatnost, samostatnost při výkonu práce
Zaměstnavatel nabízí: úkolová mzda, základ od 15.000,- + prémie
Kontakt: Krištanová Dana, tel.: 517 326 117, e-mail: kristanova@jatkybucovice.cz

Kontakt

Jatky Bučovice, s.r.o.

Dana Krištanová, mzdová účetní/personalistka, +420 517 326 117, kristanova@jatkybucovice.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jatky Bučovice, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jatky Bučovice, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.