Všeobecné sestry s osvědčením Čeladná

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 42, Čeladná, Moravskoslezský

Společnost Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.

Popis pracovní pozice

C04 a:21/11/2018
Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecné sestry.
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravování, cenové zvýhodnění služeb wellnes centra, 5 týdnů řádné dovolené.
Kontakt telefonicky denně, e-mailem viz výše.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Lenka Uhlářová, mzdová účetní, +420 558 616 298, uhlarova@brc.cz, Čeladná 42, 73912 Čeladná

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o. (IČO 25868951), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.