C# programátor/programátorka Plzeň

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Denisovo nábřeží 2568, Plzeň, Plzeňský

Společnost UBK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté.

Popis pracovní pozice

Hledáme C# programátory/ky

Česká IT společnost UBK s.r.o., specializující se dodávku služeb pro zahraniční zákazníky, hledá 4 kolegy na pozici C# vývojář.

Mzda je závislá na zkušenostech uchazeče a vzájemné dohodě. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:
• Programování za použití platformy C#
• Analýzy a návrhy specifických řešení
• Využití moderních technologií a služeb

Požadujeme:
• SŠ/VŠ se zaměřením na IT
• Zkušenosti s programováním v C# (zkušenosti s WPF výhodou)
• Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (v rámci projektu je nutné intenzivně komunikovat s kolegy v SRN)
• Ochotu cestovat do zahraničí
• Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:
• Flexibilní pracovní dobu
• Možnost práce i na zahraničních projektech s cestováním, diety samozřejmostí, doba strávená na pracovní cestě je započtena do pracovní doby.
• Lokalitu v centru Plzně
• Atraktivní mzdové ohodnocení s možností růstu
• Volitelné jazykové kurzy
• Pololetní hodnocení a s tím související finanční bonusy
• Stravenky a dovolená navíc
• Další systém odměn a benefitů

V případě zájmu zašlete životopis na marta.tomaskova@ubk.cz.

Kontakt

UBK s.r.o.

Kontaktní osoba:
Tomášková, +420 739 323 959, marta.tomaskova@ubk.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UBK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UBK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.