Traktorista/ka - řidič/ka Trstěnice

Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Trstěnice, Karlovarský

Společnost Zemědělské družstvo "ROZVOJ" se sídlem v Trstěnicích hledá vhodného kandidáta na pozici Traktoristé a obsluha zemědělských strojů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: ZD Rozvoj, Trstěnice u Mariánských Lázní. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Požadujeme: min. vyučení (upřednostňujeme střední odborné vzdělání), praxe výhodou, řidičský průkaz sk. B, T. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Zemědělské družstvo "ROZVOJ" se sídlem v TrstěnicíchKontaktní osoba:
Jaroslav Zeman, místopředseda ZD, +420 606 170 584, farmari@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zemědělské družstvo "ROZVOJ" se sídlem v Trstěnicích výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zemědělské družstvo "ROZVOJ" se sídlem v Trstěnicích o smazání nebo o opravu osobních údajů.