řidič/ka - čr autobus Žďár nad Sázavou

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlavská 759, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Společnost ZDAR, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob.

Popis pracovní pozice

*Zajišťování doprav a přeprav dle potřeby zákazníků a pokynů dispečera, možnost práce na MKD i VKD, l práce na cisternových, chladírenských nebo plachtových vozech
Požadavky: řidičské oprávnění sk. D+E, průkaz profesní způsobilosti, karta do digitálního tachografu, služné vystupování, zodpovědnost a spolehlivost
Zaměstnanecké výhody: Penzijní připojištění, tuzemské stravné v maximální výši povolené legislativou, firemní telefony, slevy na tankování, příspěvky na pobyty dětí, slevy na dovolenou zakoupenou na cestovní kanceláři společnosti ZDAR, jízdné autobusy zdarma, slevy na jízdné pro rodinné příslušníky a jiné výhody
první kontakt: telefonicky 736 502 503, 566 696 174 od 8:00-15:00 nebo mailem prace@zdar.cz

Kontakt

ZDAR, a.s.

Bc. Šárka Pečinková, referent personalistiky, +420 566 696 174,734 393 939, prace@zdar.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZDAR, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZDAR, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.