Instalatér Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost RPS solutions - reality práva stavby s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební instalatéři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Praha.
Kontatkní osoba: Plachý, tel.: 727 879 740, od 8:00 - 18:00 hod., e-mail: erikplachy@seznam.cz

Vyučení. Vedlejší pracovní poměr, hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Práce v Praze a okolí a celé ČR. Nástup možný ihned. Pro šikovné příspěvek na MHD a stravenky.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

RPS solutions - reality práva stavby s.r.o.

Kontaktní osoba:
Plachý, +420 727 879 740, erikplachy@seznam.cz, Oldřichova 247/5, Nusle, 128 00 Praha 28

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RPS solutions - reality práva stavby s.r.o. (IČO 02951592, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.