Elektrikář - slaboproud, pomocný dělník Dobrá

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 543, Dobrá, Moravskoslezský

Společnost Dalibor Gomola hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

A16 a:4/7/2018, a:1/8/2018
Požadujeme: ŘP sk. B, práce v elektro - slaboproud, telekomunikace, vhodné i pro zapracované pracovníky bez výučního listu; práce v rámci ČR a EU.
Životopis výhodou. Možnost práce na HPP plný nebo zkrácený, DPP nebo DPČ.
Kontakt - telefonicky na čísle: 602 735 790 (8-17 hod.), e-mailem na adrese: gomoland@seznam.cz popř. jangomola@abccomplete.eu

Kontakt

Dalibor Gomola

Kontaktní osoba:
Gomola, +420 602 735 790, gomolad@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dalibor Gomola (IČO 18950671), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.