Práce v LP Komfort s.r.o.

Adresa společnosti

LP Komfort s.r.o.
Mračská 75
Čerčany
Česká republika
IČ: 25618601

Pracovní nabídky společnosti LP Komfort s.r.o.

Asistentka prodeje… Bushman Atrium Flora,

Požadujeme Do našeho týmu dobrodruhů hledáme parťáka na plný úvazek na pozici Asistent/ka prodeje! Miluješ cestování, přírodu a jedinečnost? Dokážeš tuto svoji vášeň promítnout do rozhovoru se zákazníky a nadchnout je? Máš dobrou náladu,...
Aktualizováno před 4 dny

Oděvní vývojový modelář

Požadujeme Kdo jsme? Český „lovebrand“ BUSHMAN, který outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení navrhuje pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k...
Aktualizováno před 4 dny

Brigáda v Bushmanu Praha

Požadujeme Do našeho týmu v prodejně Praha hledáme parťáka na brigádu, tj. na dohodu o provedení práce! Chceš si přivydělat v super partě a pohybovat se v prostředí jako z Indiana Jonese? Máš dobrou náladu, pracuješ na sobě a jsi týmový hráč...
Aktualizováno před 4 dny

Buď hrdý/á na to, co prodáváš… Brigáda Bushman Palác Pardubice

Požadujeme Do našeho týmu na prodejně v Pardubicích hledáme PLNOLETÉ parťáky na brigádu, tj. na dohodu o provedení práce! Chceš si přivydělat v super partě a pohybovat se v prostředí jako z Indiana Jonese? Máš dobrou náladu, pracuješ na sobě...
Aktualizováno včera

Palác Pardubice

Buď hrdý/á na to, co prodáváš… Brigáda OC Chodov, Praha Bushman

Požadujeme Do našeho týmu dobrodruhů právě teď hledáme PLNOLETÉHO parťáka na příležitostnou BRIGÁDU na pozici Asistent/ka prodeje do obchodu v OC Chodov, Praha Co potřebujeme? Máš dobrou náladu, pracuješ na sobě a jsi týmový hráč? Nevadí...
Aktualizováno včera

Praha
120 Kč za hodinu

Skladník/ice Bushman

Požadujeme Do našeho týmu pohodářů do logistického centra BUSHMAN (Městečko-Nespeky 75, Čerčany) hledáme posilu na pozici skladník. Na plný úvazek, pracovní doba PO-ČT 7:30 - 17:00 a Pá 8:00 – 12:00. Samostatnost je Tvé druhé jméno, jsi...
Aktualizováno včera

Zobrazuji 1 - 6 z 6 volných pracovních míst ve společnosti LP Komfort s.r.o.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace