Učitel základní školy - Volná pracovní místa - Nabídka práce

Hledám práci na pozici Učitel základní školy. Jak mi můžete pomoct nalézt zaměstnání?

Hledáte práci na pozici Učitel základní školy?

Na této stránce naleznete nabídky práce na pozici Učitel základní školy. Aktuálně máme v nabídce 107 volných pracovních míst.

Učitel/ka ZŠ - aprobace HV, VV, ON, M, Inf

Požadujeme - VŠ pedagogického směru - aprobace HV nebo VV nebo Výchova k občanství nebo M nebo IF - praxe vítána - podmínkou jsou splněné kvalifikační předpoklady Nabízíme - nástup ihned nebo od 1.10.2019 - vstřícný pracovní kolektiv -...
Aktualizováno před 6 dny

Náchod Plhov

Učitel / učitelka základní školy - Praha 7 - Holešovice

Požadujeme • učitelství pro 1. stupeň, speciální pedagogiku, probíhající studium Nabízíme • práce je vhodná pro všechny, kteří mají rádi tvořivou a pestrou práci • další vzdělávání a také ho zaměstnancům platíme • nadstandartní odměny v...
Aktualizováno před 6 dny

Praha 7 - Holešovice

Učitel/ka ZŠ - aprobace HV

Požadujeme - VŠ pedagogického směru - hudební výchova + další aprobace vítána - praxe vítána - podmínkou jsou splněné kvalifikační předpoklady Nabízíme - nástup na začátku školního roku 2019-2020 - vstřícný pracovní kolektiv - dobré klima...
Aktualizováno před 6 dny

Získejte čerstvé nabídky práce každý den!

Vložte e-mail a my vám na něj budeme zasílat všechny nové pracovní nabídky.

A nemějte obavy, zasílání si můžete kdykoliv upravit nebo zrušit. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Po odeslání bude provozovatel Spravnykrok.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. více

Učitelé na 1. stupni základních škol

Společnost Základní škola a Mateřská škola Velké Albrechtice, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol.
Aktualizováno dnes

Učitel/ka 1. stupně základní školy

Společnost Základní škola a mateřská škola Plesná, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol.
Aktualizováno dnes

Učitel/ka 1. stupně zš

Společnost Základní škola a Mateřská škola Nová Ves u Světlé, okres Havlíčkův Brod hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol.
Aktualizováno před 6 dny

Učitel 1. stupně

Společnost Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol.
Aktualizováno před 7 dny

Učitel 2. stupně zš

Společnost Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, okres Sokolov hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol.
Aktualizováno před 8 dny

Učitel/ka zš

Společnost Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol.
Aktualizováno před 14 dny

Učitelé na 1. stupni základních škol

Společnost Základní škola Nejdek, Karlovarská, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol.
Aktualizováno před 14 dny

Zobrazuji 1 - 10 z 107 volných pracovních míst na pozici Učitel základní školy


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace