Volná pracovní místa v oboru Ostatní

Hledáte volná pracovní místa v oboru Ostatní?

Pak jste tu správně. Pracovní portál Správný krok aktuálně nabízí 175 pracovních pozic z oblasti Ostatní.
Jestliže jste si žádnou nabídku práce z aktuálního přehledu nevybrali, můžete si volné pozice v kategorii Ostatní nechat zasílat na e-mail. Žádná nabídka práce vám tak již neuteče. Pokud vám vyhledávání práce podle oboru nevyhovuje, můžete zkusite hledání práce podle regionu. Také můžete vybrat kraj či okres a nebo zadat do vyhledávacího formuláře město, ve kterém hledáte práci a následně si vybírat ze seznamu volných pracovních míst.

Aktuální nabídky v oboru Ostatní - strana 2

Zobrazuji 11 - 20 z 175 volných pracovních míst v regionu Ostatní

Úklidové práce - popelář - výplata týdně

Požadujeme Líbí se Vám představa čistého města a práce na čerstvém vzduchu? Hledáme pracovníky na pozici popelář. Požadujeme spolehlivost, pracovitost a komunikativnost. Nabízíme výplatu týdně a dlouhodobou spolupráci.
Aktualizováno dnes

AGENTURA PLUS s.r.o.
Praha
140 Kč za hodinu

Získejte čerstvé nabídky práce každý den!

Vložte e-mail a my vám na něj budeme zasílat všechny nové pracovní nabídky.

A nemějte obavy, zasílání si můžete kdykoliv upravit nebo zrušit. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Po odeslání bude provozovatel Spravnykrok.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. více

Pracovník/ce v supermarketu

Požadujeme Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu. Nabízíme pozice pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme výplatu týdně a dlouhodobou...
Aktualizováno dnes

AGENTURA PLUS s.r.o.
Jesenice
144 Kč za hodinu

Pomocné práce na prodejně s módou

Požadujeme Hledáme vhodné pracovníky na pomocné práce v prodejně s módou. Jedná se zejména o obsluhu u kabinek, doplňování zboží, úklidové práce atd. Požadujeme: černé oblečení a uzavřenou obuv. Nabízíme: výplatu týdně, dlouhodobou spolupráci.
Aktualizováno dnes

AGENTURA PLUS s.r.o.
ČESKÉ BUDĚJOVICE
105 Kč za hodinu

Pomocné práce ve skladě - výplata týdně až 177 Kč/h.

Požadujeme Hledáme pracovníky do prodejny nábytku na pomocné práce do skladu. Požadujeme spolehlivost, pracovitost a ochotu pracovat na směny. Nabízíme výkonostní bonusy, dlouhodobou spolupráci a výplatu týdně.
Aktualizováno dnes

AGENTURA PLUS s.r.o.
PLZEŇ
150 Kč za hodinu

Pomocné práce ve výrobě, výplata týdně

Požadujeme Hledáme pracovníky do skladu výroby obalů. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost. Nabízíme: výplata týdně, možnost dlouhodobé spolupráce.
Aktualizováno dnes

AGENTURA PLUS s.r.o.
PRAHA 9
166 Kč za hodinu

Pracovník vnitřní služby - výplata týdně

Požadujeme Hledáme vhodné uchazeče na pozici: Pracovník vnitřní služby. Náplní práce je manipulace s břemeny až do váhy 50 kg. Požadujeme čistý RT, pravidelnou docházku, spolehlivost. Nabízíme výplatu týdně, možnost dlouhodobé spolupráce.
Aktualizováno dnes

AGENTURA PLUS s.r.o.
Ostrava
162 Kč za hodinu

Pomocné práce na prodejně s módou

Požadujeme Hledáme vhodné pracovníky na pomocné práce v prodejně s módou. Jedná se zejména o obsluhu kabinek, úklid kabinek, pomoc zákazníkům v kabinkách atd. Požadujeme: vhodné oblečení a obuv. Nabízíme: výplatu týdně, dlouhodobou spolupráci.
Aktualizováno dnes

AGENTURA PLUS s.r.o.
OLOMOUC
105 Kč za hodinu

Recepční s AJ - výplata týdně

Požadujeme Hledáme pracovníky/ce na pozici recepční s AJ na úrovni B2. Pevná pracovní doba každé úterý + dle domluvy. Požadujeme spolehlivost, příjemné a profesionální vystupování. Nabízíme výplatu týdně a dlouhodobou spolupráci
Aktualizováno dnes

AGENTURA PLUS s.r.o.
Brno
180 Kč za hodinu

Až 170 Kč/h! Třídění a překládka balíků

Požadujeme - čistý výpis z trestního rejstříku - komunikace v českém jazyce - věk 18 + - fyzická zdatnost - 100% docházka Nabízíme - výplata týdně - možnost dlouhodobé spolupráce - zákonné příplatky (za noční, svátky a víkendy) - smlouva...
Aktualizováno dnes

162 - 170 Kč za hodinu

Až 180 Kč/h! Třídění a překládka balíků

Požadujeme - čistý výpis z trestního rejstříku - komunikace v českém jazyce - věk 18 + - fyzická zdatnost - 100% docházka Nabízíme - výplata týdně - možnost dlouhodobé spolupráce - zákonné příplatky - smlouva na dohodu o pracovní...
Aktualizováno dnes

162 - 180 Kč za měsíc

Zobrazuji 11 - 20 z 175 volných pracovních míst v regionu Ostatní


>