Úřad práce Pelhřimov aktuálně září - volná pracovní místa a nabídka práce

Úřad práce Pelhřimov - v nabídce je aktuálně 827 volných pracovních míst.

Úřad práce Pelhřimov volná pracovní místa aktuálně

Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Pelhřimov

Požadujeme • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou • chuť do práce • nezaučené zaučíme Nabízíme • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou (možnost i dlouhodobé brigády) • bonusy za plnění tržeb,...
Aktualizováno před 4 dny

Pelhřimov
20000-22000 Kč/měs.

Ošetřovatelé hosdpodářských zvířat

Společnost SPV Pelhřimov, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé a ošetřovatelé prasat.
Aktualizováno včera

SPV Pelhřimov, a.s.
Litohošť
až 18 000 Kč/měsíc

Olešná

Získejte čerstvé nabídky práce každý den!

Vložte e-mail a my vám na něj budeme zasílat nabídky z regionu Pelhřimov a okolí.

A nemějte obavy, zasílání si můžete kdykoliv upravit nebo zrušit. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Po odeslání bude provozovatel Spravnykrok.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. více

Uklízeč/ka

Náplň práce: provádění úklidových prací a dezinfekce v zařízení na základě stanoveného harmonogramu práce včetně čistění oken, stěn s dlaždicemi, leštění podlah, úklid. Úklid výrobní haly pomocí mycího stroje. Kontakt: lucie.stastnikova...
Aktualizováno před 2 dny

SAPRIL Morava s.r.o.
Humpolec
až 90 Kč/měsíc

Řidič/ka

Pracovní náplň: rozvážení produktů po blízkém okolí (každý den doma), základní údržba svěřeného vozidla, zodpovědnost za naložený náklad. Požadujeme: ŘP sk. B. Práce je vhodná i pro starobní důchodce, případně i pro částečné invalidní důchodce. ...

Humpolec
až 14 500 Kč/měsíc

Montážní dělník

Manuální zručnost, pracovní poměr bude uzavřen na dobu 3 měsíce, praxe výhodou.

PKS stavby a.s.
Vystrkov
až 20 000 Kč/měsíc

Obsluha cnc strojů

Společnost DETAIL PRODUKT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů.

Žirovnice

Dělník,-ce ve výrobě cest. kufrů

Společnost Andriva, k.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků.

Pelhřimov
až 14 000 Kč/měsíc

Montér – kovovýroba

Aktualizováno před 3 dny

Trend Invest company a.s.
Pelhřimov
až 21 600 Kč/měsíc

Stavbař

Nuntý telefonický nebo e-mailový kontakt předem!

ALFA-ELITE s.r.o.
Humpolec
až 15 000 Kč/měsíc

Zobrazuji 1 - 10 z 827 nabídek z úřadu práce Pelhřimov