Zedník Třebíč

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 163, Třebíč, Vysočina
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 3 měsíci

Společnost TTS eko s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce okres Třebíč, případně další stavby zaměstnavatele po ČR.
Vyučení v oboru výhodou.
Zaměstnanecké výhody: zaškolení možnost ubytování.
První kontakt e-mailem: svoboda@tts.cz

Našli jsme podobné nabídky práce

Obchodní zástupce

PožadujemePříjmeme OZ. Řidičský průkaz skupiny B. Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatná práce.NabízímeDo budoucna možnost služebního vozu.Náplň práceTvorba vlastního regionu. Volná pracovní doba. Aktualizováno před 7 dny

Ladislav Sekanina
Třebíč

Prodavač/ka masa a uzenin, lahůdky -Náměšť nad Oslavou

Požadujeme• vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou • chuť do práce • nezaučené zaučímeNáplň práce• prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím Aktualizováno před 7 dny

PMU CZ, a.s
Náměšť nad Oslavou

Požadujeme• vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou • chuť do práce • nezaučené zaučímeNabízíme• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou (možnost i dlouhodobé brigády) • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké... Aktualizováno před 7 dny

PMU CZ, a.s
20 000 Kč/měsíc

PMU CZ, a.s

Zástupce vedoucí prodejny řeznictví - Náměšť nad Oslavou

Požadujeme• ideálně vyučení v oboru řezník - výhodou • praxe v bourání a zpracování masa výhodou • zkušenost s řízením menšího kolektivu • znalost práce s PC Nabízíme• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně... Aktualizováno před 7 dny

PMU CZ, a.s
23 000 Kč

Zedník (Z20617)

Náplň práceStavební firma v Modřicích u Brna přijme vyučené ZEDNÍKY s praxí jednotlivě i celé skupiny Nabízíme možnost ubytování. Aktualizováno dnes

Barlett & Cenbright s.r.o.

Kontakt

TTS eko s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jindřich Svoboda   +420 602 723 709

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TTS eko s.r.o. (IČO 49359215, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.