Zubní lékaři bez specializace Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Böhmova 1982, Praha, Hlavní město Praha

Společnost DENTLAND s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní lékaři bez specializace.

Popis pracovní pozice

Kont.:tel.: 775 087 897, osobně na adrese Böhmova 1982/5, Praha 5 po předchozí telefonické domluvě.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

DENTLAND s.r.o.Kontaktní osoba:
Iana Iatsemirska   +420 775 087 897

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DENTLAND s.r.o. (IČO 07145624), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.