Optici Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Běluňská 2913, Praha, Hlavní město Praha

Společnost DR. OPTIK CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti oční optiky.

Popis pracovní pozice

praxe výhodou, ŘP sk. B
Služební vůz, benefitní program (odměny bonusy), celoživotní úrazové pojištění, práce v profesionální rodinné optice.

Kontakt

DR. OPTIK CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Martin Vohralík, jednatel  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DR. OPTIK CZ s.r.o. (IČO 29412714), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.