Řasoví stylisté Chvalovice

Volná místa Chvalovice Volná místa Chvalovice

Inzerát z úřadu práce (21089840784)
Plat: 23000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Chvalovice, Jihomoravský
Aktualizováno před 2 lety

Společnost Esthetic Beauty Center s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řasoví stylisté.

Popis pracovní pozice

Řasoví stylisté. Kosmetická ošetření, aplikace řas (řasa na řasu popř. objemové řasy). Praxe nutná. Možnost zkráceného úvazku. Německý jazyk výhodou. Práce o víkendu. Směnnost: jednosměnný nebo turnusové služby. Zaměstnanecké benefity: osobní ohodnocení. Bližší informace o volném místě - p. Schreiber Kateřina - telefonicky ve dnech PO-PÁ v čase 10:00-15:00 hodin, profesní životopis zaslat na e-mail.

Našli jsme podobné nabídky práce

Asistent - konzultant klientského centra

Požadujeme * Výborný přístup k lidem * Nadšení pro obor. * Ochota pomáhat lidem získat lepší zdraví, kondici, prevenci. * Kreativita, nasazení. * Spolehlivost, aktivita, zodpovědnost. * Zájem o zdravý životní styl-sport. * Ochota se...
Aktualizováno před 15 dny

Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Blansko

Pracovník -asistent klientského centra zdraví a kondice

Požadujeme Nadšení a pozitivní přístup. Snaha pomáhat lidem Spolehlivost Chuť se vzdělávat. Kreativita Ambice Nabízíme Nabízíme zábavné uplatnění pro fandy zdravého životního stylu a pohybu. Poskytujeme výjimečné podmínky a vzdělávání...
Aktualizováno před 12 dny

Brno, Blansko, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Esthetic Beauty Center s.r.o.

Kontaktní osoba:
Eva Takácsová   608 733 594