Zubní lékaři bez specializace Moravský Krumlov

Volná místa Moravský Krumlov Volná místa Moravský Krumlov

Inzerát z úřadu práce (15836040745)
Plat: od 65012 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí T. G. Masaryka, Moravský Krumlov, Jihomoravský
Aktualizováno před 16 dny

Společnost DENTALIS Bohemia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní lékaři bez specializace.

Popis pracovní pozice

Motivační složka mzdy

Našli jsme podobné nabídky práce

Asistent - konzultant klientského centra

Požadujeme * Výborný přístup k lidem * Nadšení pro obor. * Ochota pomáhat lidem získat lepší zdraví, kondici, prevenci. * Kreativita, nasazení. * Spolehlivost, aktivita, zodpovědnost. * Zájem o zdravý životní styl-sport. * Ochota se...
Aktualizováno před 13 dny

Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Blansko

Pracovník -asistent klientského centra zdraví a kondice

Požadujeme Nadšení a pozitivní přístup. Snaha pomáhat lidem Spolehlivost Chuť se vzdělávat. Kreativita Ambice Nabízíme Nabízíme zábavné uplatnění pro fandy zdravého životního stylu a pohybu. Poskytujeme výjimečné podmínky a vzdělávání...
Aktualizováno před 10 dny

Brno, Blansko, Hodonín, Vyškov, Znojmo

DENTALIS Bohemia s.r.o.

Kontaktní osoba:
Zbyněk Lamplot