Učitel anglického jazyka Říčany

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žižkova 233, Říčany, Středočeský

Společnost Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Magic Hill s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami).

Popis pracovní pozice

Schůzku předem telefonicky domluvit. Rodilý mluvčí - jedná se o dvojjazyčnou školu, výuka probíhá v anglickém jazyce. Praxe 2 roky.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Magic Hill s.r.o.Kontaktní osoba:
Martina Olivová, +420 602 176 833, info@magic-hill.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Magic Hill s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Magic Hill s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.