řidiči nákladních aut a tahačů Pchery

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Maršála Rybalka 379, Pchery, Středočeský

Společnost PRAGOTRADE spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: ŘP sk. "C" + "CE", průkaz profesní způsobilosti řidiče.
Zkušenosti s nákladními automobily - tzv. sklápěčkami (S3 nebo tahačem s návěsem) - jízda s naloženým kamením.
Jedná se o pozici řidiče společnosti, zabývajícího se příjmem stavebních a demoličních odpadů a demoličními pracemi. Požadované vlastnosti: samostatnost, pracovitost, zodpovědnost.
Nabízíme:
mzdové bonusy za provedené práce připočítávané k základní mzdě.
Pracovní doba:
7.00 - 15.30 hod.