Truhláři, podlaháři Karlštejn

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 197, Karlštejn, Středočeský

Společnost QC Floors s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

TRUHLÁŘI, PODLAHÁŘI - místo výkonu: Karlštejn nebo montáže po Evropě. Upřesňující informace: zakázková výroba atypických dřevěných parket, kazet a doplňků ve výrobě na Karlštejně, montáž dřevěných parket po celé Evropě, více na www.qcfloors.com. Kontakt: tel. (Po-Pá: 9:00 - 16:00 hod.) či e-mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

QC Floors s.r.o.Kontaktní osoba:
Marek Pavel, jednatel, +420 777 650 527, marek@qcfloors.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti QC Floors s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost QC Floors s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.