Práce v ManpowerGroup s.r.o.

Adresa společnosti

ManpowerGroup s.r.o.
Na Florenci 2116/15
Praha 1
Česko
IČ: 41194659

Pracovní nabídky společnosti ManpowerGroup s.r.o.

Osobní asistent/ka top managementu

Požadujeme Pro našeho významného klienta, známou zahraniční společnost, momentálně hledáme pravou ruku pro jednatele společnosti. Pokud jste spolehlivá a zodpovědná osoba, které nedělá problém komunikace i v německém jazyku a chtěli byste si...
Aktualizováno dnes

Výrobní operátor

Požadujeme Staňte se Součástí Naší Výrobní Rodiny! Hledáme nového člena do našeho týmu, který se připojí k naší rodině operátorů na výrobní lince. Jsme moderní společnost s dynamickým prostředím a velkým smyslem pro týmovost. Vítejte u nás, kde...
Aktualizováno dnes

Dlouhodobá brigáda ve skladu – 180 Kč/hod.

Požadujeme Pro jednu z největších přepravních společností na české trhu hledáme šikovné brigádníky do Malešic, Praha 10 s nástupem od 2.10.2023 Věk 18 a více let Komunikativní znalost českého jazyka Fyzická zdatnost Samostatnost a...
Aktualizováno dnes

Vedoucí týmu námořních přeprav

Požadujeme Pro našeho klienta, který má pobočky a partnerství po celém světě a nabízí široké spektrum logistických a dopravních služeb pro různé odvětví průmyslu hledáme kandidáta na pozici vedoucího týmu pro námořní přepravy. Máte zkušenosti v...
Aktualizováno dnes

Disponent/ka leteckých přeprav

Požadujeme Pro našeho klienta, který má pobočky a partnerství po celém světě a nabízí široké spektrum logistických a dopravních služeb pro různé odvětví průmyslu, hledáme kandidáta pro pozici disponent/ka leteckých přeprav. Máte zkušenosti s...
Aktualizováno dnes

Manažer logistiky junior

Požadujeme Hledáme dynamického a zodpovědného kandidáta na pozici Asistent Manažera (m/ž) v Logistice pro přední automobilovou společnost, která se specializuje na výrobu a vývoj automobilových komponentů, průmyslových automatizovaných systémů,...
Aktualizováno dnes

Zruč nad Sázavou

Operátor výroby kol, mzda od 32000 Kč

Požadujeme Hledáš práci, která má DRIVE? Právě jsi našel! Přidej se do našeho týmu a společně s námi roztočíš kola světových značek aut jako je Porsche, BMW, Kia, Toyota, anebo české Škody. Našich zaměstnanců si vážíme a jejich práci dokážeme...
Aktualizováno dnes

Mechanik/Elektronik s možností cestování po celé ČR

Požadujeme Malá rodinná firma, která je na českém trhu přes 25 let hledá do svého týmu servisního technika, který by spravoval filtrační zařízení u našich klientů. Nabízíme výrobky prvotřídní kvality, a i díky tomu jsme získali ocenění...
Aktualizováno dnes

Obchodní zástupce- HPP| smlouva na neurčito

Požadujeme Společnost zabývající se oblasti industrial packagingu hledá do svého týmu obchodního zástupce, který bude pečovat o stávající zákazníky a vyhledávat nové zákazníky v ČR. Odměnou Vám kromě fixní mzdy budou také bonusy,smartphone,...
Aktualizováno dnes

Obchodní manažer se zkušeností z reality

Požadujeme Společnost, která je globálním lídrem v nabízení krátkodobých i dlouhodobých řešení pracovních prostor hledá do svého týmu obchodní manažera se skvělou znalostí angličtiny. Společnost byla založena s cílem transformovat způsob, jakým...
Aktualizováno dnes

Zobrazuji 1 - 10 z 100 volných pracovních míst ve společnosti ManpowerGroup s.r.o.


>