Volná pracovní místa Žďár nad Sázavou

Hledám práci na Žďár nad Sázavou. Jak mi můžete pomoct nalézt zaměstnání?

Hledáte práci ve městě Žďár nad Sázavou?

Na této stránce naleznete nabídky práce z města Žďár nad Sázavou. Aktuálně máme v nabídce 212 volných pracovních míst.

Kontrolor kvality v mezinárodní firmě

Do oddělení Kontroly kvality hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Kontrolor/ka kvality. Nabízíme uplatnění v mezinárodní společnosti. Staňte se součástí celosvětové rodiny Hettich. Objevte příležitosti, které Vám nabízíme a přijměte nové výzvy. Koho hledáme? Můžete to být právě Vy! Aktualizováno před 4 měsíci

Žďár nad Sázavou

Úvěrový poradce

Hledáme obchodníky. Osobnost zodpovědnou a samostatnou, energickou, s pozitivním myšlením. Z kvalifikačních a odborných požadavků byste měl/a splňovat: znalost práce na PC a ochotu cestovat v rámci okresu, čistý trestní rejstřík, zkušenosti z... Aktualizováno před 5 měsíci

Žďár nad Sázavou

zpracovatel úvěrových žádosti

Přivýdělek pro zaměstnané nebo studenty. Do nově otevřené kanceláře hledáme komunikativního kolegu. Náplní práce je péče o klienta a administrativní zpracování žádostí. Požadujeme pozitivní přístup, ŘP skup. B, práce na PC, flexibilitu. Vhodné... Aktualizováno před 5 měsíci

Žďár nad Sázavou

Rozšiřujeme náš tým o personalistu

Rozšiřujeme náš tým o personalistku/personalistu pro naši společnost. Aktualizováno před 7 měsíci

Do našeho týmu hledáme šikovné projektanty

Rozšiřujeme náš tým o šikovné projektanty elektro. Aktualizováno před 7 měsíci

Hledáme vedoucího výroby a montáží

Náplň práce:- odborná komunikace se zákazníky- řízení a organizace výroby- plánovaní zásob- provádění kontrolní činnosti- spolupráce s obchodním oddělením- konzultace s vedením ohledně stavu a plánovaných oprav firemních vozidel- organizace... Aktualizováno před 7 měsíci

Hledáme do svého týmu móntéry na montážní práce v ČR i zahraničí

Vyžadujeme:·         vzdělání technického směru (zámečník, elektrikář)·         ochotu cestovat na montáže po České republice i v zahraničíVýhodou·         znalost angličtiny nebo němčinyNabízíme:·         pracovní smlouvu na dobu neurčitou  ... Aktualizováno před 8 měsíci

Hledáme do svého kolektivu nové kolegy na pozici OBCHODNÍ REFERENT.

Společnost Industrial automation, s.r.o. hledá do svého kolektivu nové kolegy na pozici obchodní referent. Aktualizováno před 8 měsíci

Programátor pro zahraniční projekty - PLC

Pracovní náplň: automatizace jednotlivých strojů i výrobních linek pro zahraničního zákazníka úvodní zaškolení na SW standardy SMS-Siemag, Siemens AG vývoj aplikačního SW v Siemens prostředí TIA Portal, PCS7, Step7 oživení... Aktualizováno před 10 měsíci

Žďár nad Sázavou

Programátor nebo C#, SQL, Web Developer

Nabízíme: Tvůrčí a různorodou práci v týmu programátorů MES technologií pro TOP firmy u jednoho z největších partnerů Siemens A&D v České republice práci s nejnovějšími IT technologiemi v oblasti Industry 4.0 nadstandardní platové... Aktualizováno před 10 měsíci

Žďár nad Sázavou

Zobrazuji 1 - 10 z 212 volných pracovních míst pro Žďár nad Sázavou