Úřad práce Žatec aktuálně duben - volná pracovní místa a nabídka práce

Úřad práce Žatec - v nabídce je aktuálně 106 volných pracovních míst.

Úřad práce Žatec volná pracovní místa aktuálně

Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - Žatec

Požadujeme • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou • chuť do práce • nezaučené zaučíme Nabízíme • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky •...
Aktualizováno před měsícem

Žatec
18 500-21 500Kč/měsíc,115 Kč/h

Pracovník helpdesku e-shopu s NJ

Náplň práce: odpovídá na dotazy zákazníků v Německu – freshdesk, mail, telefon řeší zákazníkovy problémy s nákupem, produkty, materiály zpracovává příchozí požadavky v e-shopu aktivní řešení poptávek   Upřednostňujeme: schopnost výborně...
Aktualizováno před 25 dny

Žatec

Prodejce/prodejkyně a obsluha zákazníků na prodejním skladu

Společnost Dřevocentrum CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejce/prodejkyně a obsluha zákazníků na prodejním skladu.
Aktualizováno před 3 dny

Dřevocentrum CZ, s.r.o.
Žatec
28000 Kč za měsíc

Získejte čerstvé nabídky práce každý den!

Vložte e-mail a my vám na něj budeme zasílat nabídky z regionu Žatec a okolí.

A nemějte obavy, zasílání si můžete kdykoliv upravit nebo zrušit. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Po odeslání bude provozovatel Spravnykrok.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. více

Strážný/strážná, vrátný/vrátná

Společnost OKO 69, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strážný/strážná, vrátný/vrátná.
Aktualizováno před 4 dny

OKO 69, s.r.o.
Žatec
od 103.2 Kč za hodinu

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost RS agentura práce s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

RS agentura práce s.r.o.
Žatec
od 17500 Kč za měsíc

Řidič mkd - c+e

Společnost Autoškola PELLA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidič mkd - c+e.

Autoškola PELLA s.r.o.
Žatec
od 19000 Kč za měsíc

Servisní technik/technička

Společnost RULYT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Servisní - reklamační technik/technička.

RULYT s.r.o.
Žatec
od 25000 Kč za měsíc

Pokladní, prodavač/ka

Společnost HTV MARKET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pokladní, prodavač/ka.
Aktualizováno před 5 dny

HTV MARKET s.r.o.
Žatec
od 22000 Kč za měsíc

Dělník/dělnice

Společnost WASTEMAT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělník/dělnice.

WASTEMAT s.r.o.
Žatec
20000 Kč za měsíc

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - výrobní dělník

Společnost RS agentura práce s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - výrobní dělník.

Žatec

Zobrazuji 1 - 10 z 106 nabídek z úřadu práce Žatec