Úřad práce Svitavy aktuálně duben - volná pracovní místa a nabídka práce

Úřad práce Svitavy - v nabídce je aktuálně 638 volných pracovních míst.

Úřad práce Svitavy volná pracovní místa aktuálně

Pracovník/ce ruční knihárny

Společnost H. R. G. spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih.
Aktualizováno před 4 měsíci

H. R. G. spol. s r.o.
Litomyšl
až 16 100 Kč/měsíc

Získejte čerstvé nabídky práce každý den!

Vložte e-mail a my vám na něj budeme zasílat nabídky z regionu Svitavy a okolí.

A nemějte obavy, zasílání si můžete kdykoliv upravit nebo zrušit. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Po odeslání bude provozovatel Spravnykrok.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. více

Operátor výroby

krátkodobý pracovní poměr

OSTRA plus s.r.o.
Polička
až 15 000 Kč/měsíc

Dělník/ce výroby sh

Společnost P-D Refractories CZ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic a jiných kameninových výrobků.

P-D Refractories CZ a.s.
Svitavy
až 20 000 Kč/měsíc

Hlavní účetní

Společnost ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní.

ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o.
Svojanov
až 17 970 Kč/měsíc

Stavbař

Obsluha strojů – plasty

NÁPLŇ PRÁCE: práce s manipulační technikou, obsluha strojního zařízení, kompletace výrobků, kontrola kvality NABÍZÍME: dotované obědy, volné dny navíc, moderní prostředí, výkonnostní prémie KONTAKT: telefonicky (po, st, pá)

Ravensburger Karton s.r.o.
Polička

Úředník/ce odboru životního prostředí

Společnost Město Moravská Třebová hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti vodohospodářství.

Město Moravská Třebová
Moravská Třebová
až 21 260 Kč/měsíc

Uklízeč/ka

ZINCHUK INNA, s.r.o.
až 14 600 Kč/měsíc

Řidič – skladník

NÁPLŇ PRÁCE: balení a expedice výrobků, nakládka, vykládka zboží, vystavování dodacích listů, příjemek, řízení VZV, práce na PC POŽADAVKY: spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, znalost práce na PC, řízení VZV NABÍZÍME: zajímavou práci,...

ABNER a.s.
až 19 000 Kč/měsíc

Operátor nc stroje

Společnost TREPP-ART s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků.

TREPP-ART s.r.o.
až 25 000 Kč/měsíc

Zobrazuji 31 - 40 z 638 nabídek z úřadu práce Svitavy